Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,40 zł , zmiana od tamtej pory: 24,81%

Wycena działki - fakty

Zgłoś do moderatora
Przeszukując internet znalazłem działkę komorniczą obok posiadłości Drozapolu w Ostrowcu.

Powierzchnia działki komorniczej 6100 m2, cena 623 000 tys . zł

Powierzchnia działki Drozapolu 14123000 m2 co daję ponad 14 mln zł, a jest to wycena zapuszczonej działki. Z tego co wiem, to na działce Drozapolu jest infrastruktura i duża Hala (stalownia) wiec cena powinna być wyższa. Nawet jeśli nie to i tak mamy ponad 2,4 zł na 1 akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL -1,17% 6,74 2023-03-20 13:55:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.