Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,46 zł , zmiana od tamtej pory: -24,40%

Wybrane dane szacunkowe

Zgłoś do moderatora
Po ogłoszeniu wybranych danych szacunkowych może być kiepsko z kursem. Na samym GX1 jest straty 2.5mln ekopark dał trochę zarobić ale nie pokryje straty. 2Q niestety polknie znaczna część zysku z 1Q

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CARPATHIA -1,74% 5,64 2021-10-20 16:29:58