Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,20 zł , zmiana od tamtej pory: -25,95%

WYBICIE DOLEM v reko z 2019r

Zgłoś do moderatora
materializuje sie chyba to co napisal poprzednik. az dziwne ze fundusz placil po 9.6zl za sztuke a w 2019 pseudo-spec z East wycenial to na 15 razy drozej niz jest dzisiaj.trzeba umiec bajki opowiadac wiec chyba tego typa z East nikt powaznie juz nie traktuje:

>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>

https://www.bankier.pl/wiadomosc/East-Value-Research-obnizyl-cene-docelowa-Quarticon-do-62-zl-7730845.html

>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON 4,36% 3,11 2022-09-28 15:30:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.