Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,16 zł , zmiana od tamtej pory: -47,29%

Re: ciagle STRATY i spadek PRZYCHODOW w 2020 a 2021 nie lepiej !!!

Zgłoś do moderatora
STRATY robia swoje, kwartal za kwartalem STRATY i to powoduje te spadki. co z tego ze ostatnie pare sesji jest wzrost tylko OBROT znikomy, za sesje czy dwie juz nikt tego nie bedzie chcial odbierac i zobaczymy co zrobi ten co kupil przez ostatnie 3-4 sesje. czy nie zrobi zrzutu az ZADUDNI i ponownie wybijemy nowy dolek.

syn rudego wiedzial ze to LIPA !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON 3,03% 2,72 2022-10-05 16:30:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.