Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,30 zł , zmiana od tamtej pory: -12,12%

zadudnilo o 3.30zl ==> WYBICIE DOLEM ==> kierunek 1.17zl

Zgłoś do moderatora
niestety WYBIJAMY DOLEM i nikt tego trendu nie powstrzyma, wielu wisi na hakach i kwiczy sesja w sesje, potem przychodzi refleksja i wyrzucaja PKC ze stratami 50 czy 70% bo wola opuscic ten tonacy okret. takie sa fakty.

moze lepiej stac z boku i pozbyc sie akcji teraz, poczekac na te 50 czy 80gr czy 1zl i wtedy kupic. co myslicie bo mam dylemat ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON 0,00% 2,90 2022-11-25 12:22:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.