Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: 8,47%

wszystkim polecam zrobić tak, jak ja zrobię.

Zgłoś do moderatora
Sprzedam w ostatnim tygodniu przed snapshotem wykupu. Po tym dniu kurs spadnie i wtedy znowu trzeba odkupić i cierpliwie czekać na realizację Prohumana.

To najrozsądniejsze co można zrobić. Jeśli nie pojawi się jakiś nowy gracz, to kurs będzie oscylował około 1.42 - 1.44 czyli niewiele niżej niż wykup. Oczywiście należy oczekiwać że GIG czeka z siatami na wszystko poniżej 1.45 i mogą trochę uzbierać. I jest ryzyko że uzbierają tyle ile chcą. Na to nie mamy wpływu. Najwyżej sprzedając w okolicach 1.42-1.44 odrobinkę się straci. No ale każdy kto ma trochę oleju w głowie jest teraz na dużym zysku. Więc te kilka% nie robi różnicy. A jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to znowu się zarobi. I to wcale nie znowu tak mało.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -2,51% 1,56 2022-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.