Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,87 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

wszystkie paczkomaty w centrum Poznania do rozbiorki

Zgłoś do moderatora
Chodzi o wszystkie urządzenia znajdujące się na Starym Mieście, Łazarzu, Wildzie, Jeżycach oraz Śródce w ramach strefy ochrony konserwatorskiej. Z ustaleń rozgłośni wynika, że paczkomaty znajdujące się w strefie nie mają żadnej zgody od Miejskiego Konserwatora Zabytków. A powinny mieć stosowne pozwolenia.

Jednym z takich paczkomatów jest ten przy ulicy Piaskowej. Jego sprawa trafiła do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Inwestor chciał zalegalizować urządzenie, ale nie dostał zgody konserwatorskiej. Oznacza to, że nadzór budowlany nakaże demontaż paczkomatu. PINB zapowiada, że będzie się zajmować innymi urządzeniami po otrzymaniu zgłoszenia.
https://epoznan.pl/news-news-130910-czesc_poznanskich_paczkomatow_do_likwidacji
  • wszystkie paczkomaty w centrum Poznania do rozbiorki Autor: ~gracz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INPOST 0,00% 10,87 2017-05-24 16:47:05