Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -95,00%
Dzwonilem pod nr. tel dostepne w sieci. Jedene nie sa odbierane , na innym odbiera kobieta i mowi : ze oni przejeli biznes po mewie i nie chca miec z nimi nic wspolnego. Pytam o prezesow , to mowi , ze oni nie rozmawiaja o spr, akcji i gieldy. Nie chce podac do nich tel. Zbywa niegrzecznie i widac , ze dzwoniacych w spr. akcji i spolki ma juz dosc. Gdy spytalem co z moja kasa, ze zostalem oszukany , to odpowiada NIE PAN JEDEN
  • wstret Autor: ~Kijafa
  • Re: wstret Autor: ~bre
  • Re: wstret Autor: ~fre
  • Re: wstret Autor: ~bre

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00