Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -95,00%
jak chcesz to uważaj, że ja wszystkim steruje na tej spółce. ma to w d... natomiast panikowanie, sianie paniki i kształtowanie opinii swojej/innych na podstawie wypowiedzi kobiety, która była szeregowym pracownikiem mewy bez informacji o tym, co dzieje się na górze jest dziecinne. Skontaktujcie się lepiej z prezesem, członkiem zarządu, albo kimś z rady...
znając życie, to jesteście naganiaczami na spadki. siedzę na tej spółce 2 lata i nie pamiętam, żebyście przez ten cały okres wypowiadali się, a było znacznie gorzej - zawieszenie notowań na 5 miesięcy, zero informacji, możliwośc wyrzucenia z parkietu. Jak się zaczęły ruchy w kierunku, żeby wrócić do notowań, to dopiero odezwały się głosy naganiaczy... mam nadzieję, ze jak wrócą notowania to od razu wyrzucicie PKC dla swojego zdrowia psychicznego.
  • wstret Autor: ~Kijafa
  • Re: wstret Autor: ~bre
  • Re: wstret Autor: ~fre
  • Re: wstret Autor: ~bre

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.