Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,50 zł , zmiana od tamtej pory: 18,86%

Wstępna informacja o wynikach za I kwartał 2021 roku.

Zgłoś do moderatora
Wstępna informacja o wynikach za I kwartał 2021 roku. 
ESPI: Raport bieżący 18 / 2021 08.04.2021 12:22:24

Zarząd spółki pod firmą J.W. Construction Holding S.A. z siedzibą w Ząbkach (‘Emitent”) niniejszym informuje : 1) Liczba zawartych w I kwartale 2021 r. umów deweloperskich, przedwstępnych umów sprzedaży (tzn. dotyczących zakończonych inwestycji, umów z innymi podmiotami niż klienci indywidualni oraz lokali usługowych) oraz płatnych rezerwacji przez wszystkie spółki z Grupy Kapitałowej Emitenta wyniosła 232 sztuk. 2) Szacowana liczba lokali, które zostaną rozpoznane w przychodach Grupy Kapitałowej Emitenta za I kwartał 2021 r. wynosi ok. 230 sztuk. W I kwartale 2020 r.: 1) Liczba zawartych w I kwartale 2020 r. umów deweloperskich, przedwstępnych umów sprzedaży (tzn. dotyczących zakończonych inwestycji, umów z innymi podmiotami niż klienci indywidualni oraz lokali usługowych) oraz płatnych rezerwacji przez wszystkie spółki z Grupy Kapitałowej Emitenta wyniosła 210 sztuk. 2) Liczba lokali, które zostały rozpoznane w przychodach Grupy Kapitałowej Emitenta za I kwartał 2020 r. wyniosła 29 sztuk. Przedstawione informacje mogą różnić się od danych ostatecznych, które zostaną przedstawione podczas publikacji raportu za IQ2021 r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JWCONSTR -0,48% 4,16 2021-05-20 16:16:05