Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

wsa-uchylil-decyzje-knf-o-odebraniu-licencji-lartiq-tfi

Zgłoś do moderatora
www.analizy.pl/puls-rynku/26269/wsa-uchylil-decyzje-knf-o-odebraniu-licencji-lartiq-tfi

I dlatego w takich sprawach gdzie mamy pewność - jesteśmy na 100 % przekonani, że mamy rację - trzeba walczyć do końca - ale zgodnie z prawem ( w żadnym przypadku nie brać wzoru od polityków, gdyż oni zgodnie z prawem nie postępują ).

Podoba mi się, że są jeszcze niezależni sędziowie - bo patrząc na to co się dzieje wokół ciężko w to uwierzyć, że jeszcze tacy są.
  • wsa-uchylil-decyzje-knf-o-odebraniu-licencji-lartiq-tfi Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.