Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,76 zł , zmiana od tamtej pory: -2,97%

Wojna idzie dlatego brak popytu.

Zgłoś do moderatora
Figury już porozstawiane na szachownicy
teraz już wszystko tylko kwestią czasu i to całkiem niedługiego. A wiadomo co to oznacza dla akcji nikt nie chce na dzień dobry - 50% zaliczyć, bo później akcje muszą 100% urosnąć aby odbić stratę i wyjść na zero.
Dlatego większość teraz wyzbywa się akcji lepiej na lokacie kapitał zostawić niż na giełdzie inwestować tylko po to aby stracić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS -0,93% 8,50 2022-12-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.