Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,87 zł , zmiana od tamtej pory: -11,23%

Wniosek patentowy

Zgłoś do moderatora
https://www.parkiet.com/article/20211013/KOMUNIKATY/310139836

Treść raportu:
Zarząd Letus Capital S.A. („Spółka”, „Emitent”) przekazuje do publicznej wiadomości, iż w dniu dzisiejszym otrzymał potwierdzenie złożenia wniosku, z dnia 4 października 2021 r., o udzielenie patentu na wynalazek o roboczym tytule IFO2020 do Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej. Zgłaszającymi wynalazek są dwie osoby fizyczne, które po uzyskaniu patentu na wynalazek zobowiązały się umową do udzielenia licencji wyłącznej Spółce, o czym Emitent informował w komunikacie ESPI 20/2020. Treść umowy licencji wyłącznej na wynalazek ma zostać ustalona przez Spółkę i wynalazców po uzyskaniu ochrony patentowej przez wynalazców, a niniejsza umowa licencyjna powinna zostać zawarta w terminie dwóch miesięcy po otrzymaniu decyzji o udzieleniu patentu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LETUS -0,30% 1,66 2022-01-25 15:07:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.