| Czekamy | ~Piszpanjan | 3 | 2026-06-23 16:22 |
| Fajny gigant z Rumunii hahaha | ~src | 26 | 2026-06-22 22:46 |
| Jak to mówił Dyzma | ~Piszpanjan | 8 | 2026-06-21 11:42 |
| Ważne | ~kokosy | 6 | 2026-06-19 14:22 |
| Coraz mniej towaru na rynku | ~Kolo | 21 | 2026-06-18 10:11 |
| Do Walnego nic się nie wydarzy | ~Marian | 6 | 2026-06-17 12:08 |
| taka sama manipulacja i ustawianie kursu jak | ~wuj | 38 | 2026-06-16 16:32 |
| Każda sprzedaż akcji poniżej 30gr przez grubasów jest stratą | ~nowyinwestor | 9 | 2026-06-16 10:11 |
| Pamiętacie | ~kokosy | 9 | 2026-06-15 10:43 |
| co będzie | ~kokosy | 13 | 2026-06-14 15:27 |
| Dlaczego to tak spada | ~Ania | 18 | 2026-06-12 16:18 |
| Jak się nie ma na bułki | ~-wlazlem- | 4 | 2026-06-11 17:21 |
| do 7 maja 2026r. było w obrocie tylko 1,7 mln akcji | ~nowyinwestor | 10 | 2026-06-10 15:01 |
| Po takim wodospadzie szybko się nie podniesie | ~Marian | 22 | 2026-06-10 14:41 |
| Re: A JEDNAK | ~PISZPANJAN | 15 | 2026-06-09 20:17 |
| No i jak tam nagony ponaganiali po całym bankierze i dalej nie rośnie | ~Tyle_w_temacie | 10 | 2026-06-09 17:09 |
| Co taka cisza | ~Marian | 26 | 2026-06-09 11:17 |
| Tak jak myślałem, powolne wzrosty i skupowanie akcji | ~nowyinwestor | 11 | 2026-06-06 08:12 |
| Komercjalizacja | ~kokosy | 14 | 2026-06-04 23:35 |
| Latający spodek polskiej firmy | ~Olo | 24 | 2026-06-04 19:32 |
| NO cóż że RUMUNIA | ~PISZPANJAN | 1 | 2026-06-02 17:09 |
| Wszyscy poszli na Lubawę | ~halsik | 4 | 2026-06-02 16:41 |
| Letus Formacja chorągiewka | ~nowyinwestor | 3 | 2026-06-02 11:24 |
| Trzymać jeszcze raz Trzymać | ~Piszpanjan | 14 | 2026-06-02 11:11 |
| Jak myślicie dzisiaj zielono | ~Coin | 2 | 2026-06-01 08:11 |
| Pisałem że będzie bujać | ~Piszpanjan | 5 | 2026-05-31 21:01 |
| Mamy zmiane nazwe spolki na IFODRONE | ~Hit | 6 | 2026-05-31 11:50 |
| Letus będzie zmieniał nazwę na IFODRONE | ~Rudy | 2 | 2026-05-31 09:48 |
| Sprzedali | ~2005 | 1 | 2026-05-30 21:43 |
| Czekać Czekać | ~Piszpanjan | 13 | 2026-05-30 20:11 |