Forum giełdowe spółki LETUS CAPITAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czekamy ~Piszpanjan 3 2026-06-23 16:22
Fajny gigant z Rumunii hahaha ~src 26 2026-06-22 22:46
Jak to mówił Dyzma ~Piszpanjan 8 2026-06-21 11:42
Ważne ~kokosy 6 2026-06-19 14:22
Coraz mniej towaru na rynku ~Kolo 21 2026-06-18 10:11
Do Walnego nic się nie wydarzy ~Marian 6 2026-06-17 12:08
taka sama manipulacja i ustawianie kursu jak ~wuj 38 2026-06-16 16:32
Każda sprzedaż akcji poniżej 30gr przez grubasów jest stratą ~nowyinwestor 9 2026-06-16 10:11
Pamiętacie ~kokosy 9 2026-06-15 10:43
co będzie ~kokosy 13 2026-06-14 15:27
Dlaczego to tak spada ~Ania 18 2026-06-12 16:18
Jak się nie ma na bułki ~-wlazlem- 4 2026-06-11 17:21
do 7 maja 2026r. było w obrocie tylko 1,7 mln akcji ~nowyinwestor 10 2026-06-10 15:01
Po takim wodospadzie szybko się nie podniesie ~Marian 22 2026-06-10 14:41
Re: A JEDNAK ~PISZPANJAN 15 2026-06-09 20:17
No i jak tam nagony ponaganiali po całym bankierze i dalej nie rośnie ~Tyle_w_temacie 10 2026-06-09 17:09
Co taka cisza ~Marian 26 2026-06-09 11:17
Tak jak myślałem, powolne wzrosty i skupowanie akcji ~nowyinwestor 11 2026-06-06 08:12
Komercjalizacja ~kokosy 14 2026-06-04 23:35
Latający spodek polskiej firmy ~Olo 24 2026-06-04 19:32
NO cóż że RUMUNIA ~PISZPANJAN 1 2026-06-02 17:09
Wszyscy poszli na Lubawę ~halsik 4 2026-06-02 16:41
Letus Formacja chorągiewka ~nowyinwestor 3 2026-06-02 11:24
Trzymać jeszcze raz Trzymać ~Piszpanjan 14 2026-06-02 11:11
Jak myślicie dzisiaj zielono ~Coin 2 2026-06-01 08:11
Pisałem że będzie bujać ~Piszpanjan 5 2026-05-31 21:01
Mamy zmiane nazwe spolki na IFODRONE ~Hit 6 2026-05-31 11:50
Letus będzie zmieniał nazwę na IFODRONE ~Rudy 2 2026-05-31 09:48
Sprzedali ~2005 1 2026-05-30 21:43
Czekać Czekać ~Piszpanjan 13 2026-05-30 20:11
[x]
LETUS -4,19% 0,16 2026-06-23 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.