Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,73 zł , zmiana od tamtej pory: -71,79%

Wkurzająca spółka

Zgłoś do moderatora
Nie wiem jak Wy ale ja uważam, że ta spółka jest jednym z największych nieporozumień na naszej giełdzie.
Obserwuje ją jako akcjonariusz od 2012 i zwyczajnie już nie można wytrzymać.
Ciagle to samo. Jak pojawi się jakieś światełko w tunelu, że akcjonariusze poczują jakieś wzrosty to nieudolny zarząd wykręca jakiś numer. Po co teraz sprzedają akcje? Żeby dać znak - "Nie kupujcie - bo sprzedaje na górce"?
Cała branża sportowa ma coraz większe zyski - te tłuki ciągle szorują na dnie.
Wiadomo, wina po mojej stronie - po co kupowałem po 3,50 zł ale ta nieudolność całego wierzchołka jest tej spółki jest porażająca.
Wypada jedynie pozdrowić Mikołaja i wszystkie Radwańskie - kupcie sobie w Castoramie metr gumy - naciągnijcie i strzelcie w łeb.
Akcjonariusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -1,28% 0,77 2023-03-31 12:37:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.