Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,95 zł , zmiana od tamtej pory: -7,76%

Witam wszystkich po długiej nieobecności

Zgłoś do moderatora
Dziś wystapił całkowity brak zainteresowania forum naszej perełki - Lentexu. Wniosek jest bardzo prosty. Nikt z ulicy nie ma akcji. Jak też nie ma chętnych do sprzedaży. Nieuchronnie bedzie to skutkowało wzrostem kursu, gdyż jest popyt, a podaży brak. Budowlanka rośnie, a Ltx jest zaliczany do WIG-BUDOW. Kto ma czas, ten poczeka na 30 zł . A tylko tacy tu zostali. Jak to mawiają koledzy: Szalom.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX 0,00% 10,10 2021-08-05 13:12:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.