Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  98,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,72%

Wiosna idzie

Zgłoś do moderatora
Kochani, czujecie dobre zmiany w powietrzu? Słońce świeci coraz piękniej, maszty Czarnej Perły błyszczą, lód sam przed nami ustępuje.
Luty był dobrym miesiącem: kontrakt z Possehl Erzkontor GmbH & Co. KG., nasz McAN w lutym zaistniał na P2PB2B, COINTIGER. Z Niecierpliwością czekam, gdy wejdą na QB - bo wiem, że zawsze dotrzymują słowa. A od kilku dni możemy się cieszyć uruchomieniem platformy umożliwiającej nabywanie pojazdów, nieruchomości oraz innych przedmiotów przy pełnej płatności ceny w MCAN, w systemie rabatowym MCAN BENEFIT.
To był dobry miesiąc, a przed nami lepsze!
Cierpliwości i wiary dla akcjonariuszy, i sukcesów dla ekipy! Tak trzymać i do przodu! :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BPC 0,00% 0,28 2023-06-07 15:00:00