Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  94,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,73%

Re: Wiosna idzie

Zgłoś do moderatora
To jest świetny pomysł, chociaż pod tym względem jestem nastawiony dość negatywnie - wydaje mi się, że chcą nas totalnie pozamykać w domach jak chomików w klatkach. Co sądzicie?
Wygląda strasznie, byłem ostatnio na weekend w Paryżu - pusto i cicho, na lotnisku (w jednym z najchętniej odwiedzanych miast Europy) wszystko pozamykane i można tylko się popatrzeć na pozaklejane przejścia i zjeść chipsy z automatu. Nic nie wygląda jakby miało niebawem wrócić do życia, u nas też :(

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 5,74% 0,26 2023-05-26 15:18:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.