Jurek przyznaj się, właśnie wszystko sprzedaleś ? A tak na serio to żaden baton nie zniknął. Ktoś po prostu miał ok. 40 tys. akcji i w ciągu ostatnich dwóch sesji to sprzedał. Choć obserwując arkusz w poniedziałek i wtorek to myślę ze jeszcze jutro może pojawić się kolejne ok. 20 tys.