Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Wielonickowiec i usilna gowno-burza

Zgłoś do moderatora
Gielda to spekulacja.W zaleznosci od skali spekulacji kupujesz akcje lub nie.Nikt nie zmusza.Nikt nic nie gwarantuje.

Kupujac te akcje-tak skrajnie przecenione sami liczyliscie na skorzystaniu na mocno spekulacyjnym charakterze tych akcji.

Jak sie ma(po kupnie tych akcji)usilne,ciagnace sie miesiacami sianie fermentu,koloryzowanie i nadinterpretacja kazdego zdarzenia.
Najlepszy ten co kupil i poszedl do sadu zablokowac emisje spolce(pewnie sugerujac sie inteligetnymi wpisami wielonickowca o prokuraturach,itp) .W konsekwencji zablokowal spolce mozliwosc dokapitalizowania i tym samym perspektywe wyprowadzenia kiedys kursu na wyzsze poziomy!

LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE !
Sami podskakujecie,deptacie wlasne sadzonki.Tylko krzyk i kurz dookola sie podnosi.W konsekwencji lancuch zdarzen i nic nie wyrosnie.

Na forum tradycyjnie gowno-burza i sianie najgorszej atmosfery.Myslenia brak tylko krzyk.Spirala bezsensu.

Juz widze dalsze gowno-wpisy i jadrzenie...litosci !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MINOX 16,67% 0,07 2019-02-15 09:41:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.