Dnia 2016-05-04 o godz. 10:20 ~okazja napisał(a):
> uwazam ze dzis byla i dalej jest okazja
>
> aktualnie warto skubnac po 16 i nawet ustawic 1 grosz wyzej do sprzedazy
> poki na 17 nie lezy milion
>
> kupic, wystawic i zajac pozycje startowa
> i poczekac
>
> ja dzis zakupilem po 16 z rana
> dokupilem 3 wiecej po 15
> i spokojnie stoje na s po 17
>
> a do kupna po 15 juz widze kolejka spora spoznialskich
>
Niezdecydowani jeszcze sypną po 15