Action też pójdzie do góry znacząco ale to jeszcze nie ten moment według mnie, ale mam go w bacznie obserwowanych, bo podstawa na giełdzie to wyczuć moment zarówno zakupu jak i sprzedaży a nie kisić się z tematem ... ale każdy robi jak uważa:)
PS. koleżanka w innym poście już zauważyła że lecą pakiety grube po 100K akcji po stronie S przypadek? nie sądzę ale w sumie każdy ma swój rozum:)