Forum Forex +Dodaj wątek

Wheat / Pszenica

Zgłoś do moderatora
Co sądzicie o tym instrumęcie  by się nim zainteresować na dłużej , mamy cenę bardzo dobrą ok 410 , ja kupiłem po 408 , jest szansa że na razie przynajmniej 400 obronią równy poziom , pod warunkiem że euro/usd mocno nie spadnie ? poniżej ost.dołka 1,09...?Pozdrawiam
  • Wheat / Pszenica Autor: zxc1974
  • Re: Wheat / Pszenica Autor: zxc1974