Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Wheat / Pszenica

Zgłoś do moderatora
zamknolem , jest zysk i do widzenia na weekend bez rezyka , pozdr.
  • Wheat / Pszenica Autor: zxc1974
  • Re: Wheat / Pszenica Autor: zxc1974