Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,35 zł , zmiana od tamtej pory: -33,33%

WEZWANIE OR NOT?

Zgłoś do moderatora
na zdrowy rozsądek bardzo możliwe. czemu?
bo jest na pewno ktoś ze wschodu z dużą kasą zainteresowany i trwa due dilligence,
bo obecni wiekszościowi włozyli w to dużo milionów i chcą mieć święty spokoj od raportów i nie potrzebuja gpw, bo dodoatkowo oszczędza ok. 1mln na rok na kosztach z gpw zwiazanych...
będą mieć spokój z tajemnicami biznesowymi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 1,12% 0,90 2022-12-09 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.