Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: 67,83%

Wezwanie-naciąganie tylko kogo.

Zgłoś do moderatora
To wezwanie może mieć kilka powodów jednak wszystkie uderzają w fundusze i inwestor giełdowych.
Ciekawe kto zlecił zwiększania udziału przez OFE PZU już kilka lat temu- to jakaś śmierdząca sprawa ale nikt się tym nie zdziwił. Ludzie znający temat mówili że to MAJSTERSZTYK przez sprzedającego . Ostatnio dał się naciągnąć Alianz tylko w mniejszej skali.
Kupując może chcieć kupić 1 złotówkę za około 50 groszy według wartości księgowej, ściągnąć spółkę z giełdy i ją zrestruktoryzować. Znając życie sprzedać cześć majątku.
Będąc na giełdzie muszą o wszystkim informować a to przestało im być na rękę już kilka lat temu.
Może chodzić też o podbicie kursu a wzywający i tak wię że się ono nie powiedzie.
Bardzo ciekawie jak na tym tle będą wyglądały wyniki za 3 kwartał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERGIS 0,26% 3,86 2019-12-12 16:25:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.