Wszystkim forumowiczom Scope najlepsze życzenia z okazji Świąt, dużo zdrowia, radości i masy prezentów:-)) Mamy teraz czas bez giełdy - nie obrażajmy się, nie atakujmy nawzajem, nie bądźmy chamscy.Wrócimy niestety do tego za kilka dni...Teraz czas na radość i odpoczynek.Wesołych Świąt!