Pisałem... że było 5 pln jak wyniki były gorsze i nie było gry. Niech walą... Rosiński powiedział o poziomym wykresie sprzedaży gry... ja liczę ok 60- 150 tys szt. na kwartał. Faktury będą schodziły stopniowo. Cierpliwości. Fun page Bee Simulator no powiedzmy jest nieudolnie prowadzony. Insta to samo. Zaangażowanie słabe. Brak promocji. Gra jest spoko graficznie ale nie jest marketingowo organa. Nawet na Xbox nie ma video trailera w sklepie tylko statyczne grafikę. Steam bez dobrej promocji gry nic nie da.