Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,20 zł , zmiana od tamtej pory: -3,69%

Webinar z zarządem Cloud Technologies

Zgłoś do moderatora
W najbliższy wtorek 22.11. o godz. 10:00 odbędzie się webinar z zarządem spółki. Macie pomysły na jakieś ciekawe pytania?

https://strefainwestorow.pl/artykuly/wydarzenia/20221118/wyniki-finansowe-cloud-technologies-webinar?fbclid=IwAR04mRHef9yeLl4EHBZkTvxLYDe6HENcbfnrRa24gI5ku4J5I14tfEjhW1Y

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CLOUD 1,80% 33,90 2023-01-27 16:31:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.