Moim zdaniem straszą Was dziś, żeby tanio dokupić akcje, a po informacjach o targach zrobić kółko i napompować kurs.
A najśmieszniejsze jest to, że dwóch typów napisze swoje negatywne myśli i stado sprzedaje akcje, gdzie nie ma do tego powodu, pamiętajcie są teraz targi, a na koniec miesiąca dwa tajemnicze projekty jeden duży drugi mały, mogą one podnieść kurs na wyżyny!
Ale róbcie co chcecie.