Nie jest to przyjemne dla akcjonariusza jak przekłada się premiery. Niestety większość spółek tak ma, a co do SimFarbic to chyba jeszcze nie czas o nich wspominać w kontekście Duality. Wczorajsza informacja byla dziś grana, a teraz co będzie grane to już zależy co zobaczymy jeśli chodzi o Unholy.