Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,15 zł , zmiana od tamtej pory: -38,54%

Wartość księgowa na akcję wzrosła i wynosi 6,04 po I półroczu 2021

Zgłoś do moderatora
Ciekawe porównanie wychodzi w kwestii zyskowności:

Przy 29mln przychodów za I półrocze 2021 osiągnięto zysk 4,7mln, podczas, gdy za I półrocze 2020 przy przychodach 49mln, czyli o 20mln większych zysku było 5,5mln, czyli zaledwie o 841 tys. więcej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EDINVEST -1,56% 3,78 2021-12-08 13:41:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.