Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,76 zł , zmiana od tamtej pory: 53,36%

Wartość dodana - decyzja akcjonariusza

Zgłoś do moderatora
Perspektywy wyśmienite:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/ODLEWNIE-Informacja-o-wniesieniu-powodztwa-o-uchylenie-uchwal-ZWZ-z-28-07-2020-r-7970209.html

Osobiście uważam, że są dogadani z zakończeniem tego programu. Zarządowi było nie na rękę ogłosić samemu rezygnację z tych opcji więc naturalnym było zaskarżenie przez p Żyłe. Sąd z wysokim prawdopodobieństwem przyzna rację mniejszościowym bo to była ewidentna szulernia ze strony zarządu ten cały ruch motywacyjny.
  • Wartość dodana - decyzja akcjonariusza Autor: ~Jarek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ODLEWNIE 2,82% 7,30 2022-05-20 16:14:11