Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,35 zł , zmiana od tamtej pory: 208,57%

Wartość bezwzględna

Po obniżeniu ceny nominalnej strata na kazda akcje wynosi o ile dobrze liczę 2 zlote.
Zeby ta firma mogła normalnie funkcjonować potrzebna jest kasa i poszerzenie dzialalnosci.
Nikt z drobnicy się juz nie dorzuci dlatego bedzie bez pp.
Najszybciej najtaniej emisja prywatna.
A cene trzeba tak ustawić żeby była jak najniższa ale żeby nie było afery z mediami zeby nie było głośno.
Stąd urealnienje kursu po scaleniu ale zaprawdę mówię Wam to jeszcze nie koniec
Kolejny etap urealnienia zacznie się po najbliższym NWZA.
Ja bym na miejscu głównych akcjinariuszy sprzedal pakiet poza rynkiem dwóm osobom które by spokojnie obniżyły kurs do 20 Groszy przy dużych jak na tę spółkę obrotach. Dwóm zeby nie musiały wykazywać przekroczenia progu 5 %
Przy emisji po 20 groszy to czysty zysk kazda akcja sprzedana powyzej to zysk dla firmy która potrzebuje gotówki
Spolka potrzebuje dofinansowania.

Za pare tygodni okaże się czy mam rację.

To co się odbywa teraz to przygotowanie akcjinariuszy do nowej emisji . Przyzwyczajenie do poziomu 30 groszy ale to nie koniec

Gdyby ktoś pokrył strate 12 milionow byłoby super ale NIE MA CHĘTNYCH PRZYNAJMNIEJ NIE ZA DARMO.

Naszej włożonej kasy już nie ma. A nikt z drobnicy się nie złoży.

Czy ktoś może chcieć podciągnąć kurs do złotówki teoretycznie tak ale po co i tak nie zbierze więcej niż mają główni akcjonariusze i nie przeglosuja nic wbrew nim.
Taki manewr nie spowoduje pokrycia straty

Główni bohaterowie nie maja interesu w windowwniu kursu no może zeby troche wypchnąć przed emisjw ale powoli do drobnicy dociera potencjalny mechanizm i sami to zrobią jeśli mają trochę aleju w głowie.

Tak więc na razie stagnacja bo przy kursie 35 Groszy nie mam jak wyjść z jakiegoś większego pakietu stąd wyczekiwanie na cud.
Teoretycznie sąd mógłby uchylić uchwałę o obniżeniu kapitału ale w obecnej sytuacji raczej odpada. To samo dotyczy emisji po 20 Groszy. Sąd raczej stanie na stanowisku że zarządowi należy się uchwala że jednak walczy i nie ogłosił upadlosci.

Zeby byla jasnosc.
Uważam że po zejściu na 20 groszy za rok lub dwa znów zobaczymy 50 Groszy i wyżej

To tylko taka moja teoria może zarzad ogłosi szlachetnie emisję po 30 lub 40 groszy
Ja bym z radości chyba oszalał ale jestem realista

Ale według moich szacunkowych obliczeń nasza spółka nie jest warta 2 miliony jesteśmy warci góra milion przy takiej stracie...

Po emisji 20 do 50 milionow akcji kurs dlugo nie osiągnie złotówki ale za jakiś czas może tak o ile stałe bedzie zysk.

I na koniec DLA NOWEJ EMISJI BYLOBY DOBRZE GDYBY RAPRT NAJBLIZSZY ZBYT DIBRY NIE BYL TAKA MALA STRATA BYLABY SUPER DLA UZASADNIENIA CENY EMISYJNEJ

TO OOWYZEJ TO TYLKO MOJE DYWAGACJE MOGE SIE GLEBOKO MYLIC

Uważam że zarząd robi co może ale to główni akcjonariusze musza pokryc strate i trudno do nich mieć pretensje że nie zrobią emisji po zlotowke czy po 50 Groszy.

Jeśli chcą wsadzić w naszych doradców od 3 do 5 mln to nie za darmo.
Poza tym część gotówki musi być z zewnątrz za 20 groszy znajdą chetnych za 50 nie i to KONCSY DYSKUSJE

BEDZIE DOBRZE ALE MUSIMY WYJSC Z TEJ SYTUACJI W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH

UWAZAM ZE MAMY DOBREFO PREZESA I ZA JAKIS CZAS DOTRXYMA SŁOWA
NA RAZIE JEST KICHA BO KTO DA 12 MILIONOW PLN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 0,93% 1,08 2022-01-20 15:54:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.