Antynagon może po Walnym bardzo tanio kupisz akcje. Jest możliwe że ktoś zaskarży emisję po 50 zł. Uzasadnienie wniosku do sądu jest łatwe, według słów prezesa komercjalizacja nastąpi w ciągu 1-3 mcy i do kasy spółki wpływają setki milionów dolarów. Jaki sens emisji za 55 mln zł. To przy obecnej cenie akcji i szybkim (1-3 mce) wpływie gotówki jest niekorzystne dla obecnych akcjonariuszy. Także spokojnie czekaj na okazję.