Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,91 zł , zmiana od tamtej pory: 18,32%

Walne 25.06

Zgłoś do moderatora
Wybiera się ktoś?

Jak to było w poprzednich latach? Główni wysyłają tylko pełnomocników? Idzie się czegoś dowiedzieć?

Jeszcze nigdy nie wpadłem na walne ani tej, ani innej spółki, leszczem jestem i z giełdy się nie utrzymuję. Tym razem mam ochotę jednak zapisać mój leszczowy pakiet i uczestniczyć. Inne spółki z portfela w większości zarabiają, dają zarobić i prowadzą normalną politykę informacyjną, nie trzeba się fatygowac na walne, tylko tu padaka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 1,80% 2,26 2020-10-27 16:34:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.