tylko przyszłość da nam odpowiedz na to pytanie;)
obecny kurs jest na niskim poziomie patrzac ostatnie 12 miesiacy, zatem ryzyko ze spadniemy 1, moze 2 grosze sa niczym wobec tego ile mozna wyciagnac jak kurs poszybuje w góre
nikt juz wiekszymi pakietami nie sypie, czasem ktos rzuci kilo, moza dwa,
moze czasem mecha ktoremu przypomnialo sie ze w lewej skarpetce zostalo mu pare akcyjek i czasem chcac poprawic sobie chumor singla sprzeda 1sztuke
pozdrawiam Visionerów
trzymac, nie oddawac, dokupowac