Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,30 zł , zmiana od tamtej pory: -16,35%

Vercom na długie lata

Zgłoś do moderatora
Vercom to idealna spółka do portfela emerytalnego. W krótkim terminie cena może jeszcze spadać (w ślad za rynkiem), ale w perspektywie kilku lat, długoterminowego portfela to jest to jedna z lepszych pozycji dostępnych na rynku. Przeskalowanie z PL / CEE do globalnej spółki, rozwój w tempie kilkudziesięciu procent rocznie, premia za przetrzymanie obecnego okresu może być spora.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VERCOM -1,58% 31,20 2022-09-23 15:29:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.