Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,53 zł , zmiana od tamtej pory: -23,36%
Jako były akcjonariusz tej spółki pragnę grono forum ostrzec przed Panem D. Jako jeden z byłych udziałowców murapola (pozostali to założyciele Varianta) zburzyli własną siedzibę w Krakowie przy ul.B .Czerwieńskiego ,na miejscu której postawili piękny apartamentowiec . Variant zarobił na tej inwestycji kilka milionów zł - pewnie część z tych pieniędzy posłużyła do wykupu mniejszościowych akcjonariuszy krakowskiej spółki po 1 zł z groszami -pięknie mnie ograbili z pieniędzy.Karma wraca -zawsze.
  • VARIANT Autor: ~xzc
  • Re: VARIANT Autor: ~xzc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CAVATINA -5,44% 16,50 2023-06-02 10:12:23