Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,53 zł , zmiana od tamtej pory: -22,43%

Re: VARIANT

Zgłoś do moderatora
Pan Cholewa i Kołodziej po przymusowym wykupie akcji Varianta (cena 1.67 ) dokonali sprzedaży całego pakietu 5.7 mln sztuk Murapolowi po 6.56 zł -którego udziałowcem był Michał D.PROSZĘ PAŃSTWA TAK SIĘ OGRABIA W POLSCE DROBNYCH INWESTORÓW -i to w majestacie prawa.Wykupuje się akcje od drobnych inwestorów i sprzedaje się następnie 4 razy drożej Murapolowi.Pozostaje jedynie szczaw i mirabelki.
  • VARIANT Autor: ~xzc
  • Re: VARIANT Autor: ~xzc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAVATINA -4,30% 16,70 2023-06-02 14:37:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.