Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,14 zł , zmiana od tamtej pory: 34,21%

Uwalają kurs, znaczy...

Zgłoś do moderatora
....że pewnie niedługo będzie drugie wezwanie. Wtedy pojawi się główny udziałowiec na białym koniu i powie: uratuję wasze pieniążki nieboraki. Dam wam za akcję aż... nie zdzwię się, jeśli 1.45, ale może nawet i 1.6. A wtedy wszyscy zakrzykną: dobrodzieju, o zbawco uciśnionych. Jakże to tak? Aż tyle? Stratny będziesz, Królu Złoty. Pierwej byśmy się łbami o ścianę tryknęli, niż mielibyśmy się dorabiać na twojej krzywdzie.

PAMIĘTAJCIE, TO ONI CHCĄ WYCOFAĆ SPÓŁKĘ Z GIEŁDY A NIE MY. I TO MY MAMY POTRZEBNE DO TEGO AKCJE A NIE ONI. NIECH ZAPŁACĄ ZA NIE DOBRZE, TO BYĆ MOŻE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -1,91% 1,53 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.