Spółka wyszła z kłopotów....
Same dobre informacje, a notowania?????
Ktoś codziennie zbiera jak leci, do pewnego poziomu i na zamknięciu, jest tak, jakby spółka miała ogłosić bankructwo...
Moje wnioski...
Albo kurs celowo szoruje po dnie, by ogłosić WEZWANIE
albo...,
Albo ktoś chce zebrać, ile się da, tanim kosztem, a potem kurs wzrośnie do poziomów, jakie powinna zajmować spółka,
która, co najgorsze, ma już za sobą...