Po co kom taka spółka..?
Takie pytania może zadać tylko ktoś niedoinformowany..
Spółka wyszła z kłopotów..
Osiągnęła bardzo dobre wyniki , oraz zapowiedż dalszych..
Sprzedała spółkę CADM Automatic za 42,5 mln, którą nabyła za 10,2mln..
Czyli wykaże zysk z tej operacji 32,3 mln zł...
A ile kosztowała , gdy nie miała kłopotów...?
Ma gdzie rosnąć...!!!!