Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,95 zł , zmiana od tamtej pory: 5,32%

ustalmy, dalej nie wiemy w co gra józek

Zgłoś do moderatora
józek może:
a/ przeprowadzić przymusowy wykup (odrębną sprawą jest ile chciałby w takim przypadku zapłacić za 1 akcję i czy i co jest do ugrania przez akcjonariuszy w sądzie w takim przypadku)
b/ wystawić się na całościową sprzedaż
c/ pozyskać strategicznego inwestora branżowego któremu sprzeda część posiadanych udziałów (razem dalej by mieli w takim przypadaku powyżej 95%)
d/ póki co niczego nie czynić będąc przygotowanym na każdy wariant i pracując nad wypracowaniem optymalnego dla siebie rozwiązania.

Musimy czekać na rozwój wydarzeń, który nie w każdym wariancie musi być jakoś szczególnie niekorzystny dla posiadaczy akcji jwc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR -0,48% 4,16 2021-05-20 16:16:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.