Forum Forex +Dodaj wątek
No to jestesmy na fali c wg teori. Bax powiedz jaki zasieg tej fali przewidujesz ?
  • USD do Bax Autor: ~JP
  • Re: USD do Bax Autor: ~JP
  • Re: USD Autor: ~bax
  • Re: USD Autor: ~BAX
  • Re: USD Autor: ~JP
  • JP Autor: ~BAX