tu raczej juz sie opra i tylko pytanie czy to wsio ???????????
bo moga ciagnac glebiej ale na edku juz na 1,1166 bardzo mocny opor wiec pod cos juz w te gorki musieliby isc
moze byc tez np zejscie do 3,92 podbicie do 3,95 i dopiero szur na 3,86-3,89
nizej chyba nie beda miec sil
zasada pierwsza zejscie od brexitu 20 groszy czyli mozna wchodzic w dolca bo bylo 4,12
zawsze to ryzyko bo spadac moga nawet 3,8 ale pod co i z jakiego powodu ja nie widze
to tak czy siak dolar krol kwestia czasu
kupowalem juz nizej 3,93 i na realu tez