Zgadzam sie Giero , maja UMOWE z audytorem / mieli umowe na 5 000 000 maseczek do sprzedazy / i co z tego?Założenia sa 2 : akcjonarujsz sie XCIESZY ze BEDZIE !!!!!! raport - i na FIX bedzie notowany.
A jak DANE nie bedą zaaceptowane ? Przez AUDYTORA ? To co będzie ?
Olej za 4 200 000 - sukces !!!!! jak prowizja ? Jeszcze jedno MUSI spełnic normy bo jak NIE to KARA dla spólki RK 0,2 %
Jesli jedziemy na 5 % marzy to zysk 210 tys / kara od Giełdy tylko 10 000/
a jak bez NORMY - to trzeba DOŁOZYC