Witam, myślicie że przed 19 puszczą jakieś info o nawiązaniu strategicznej współpracy z jakimś dystrybutorem medycznym czy będzie można kupić to przez telezakupy mango, bo coś mi się zdaje, że w tę stronę podążają nasi zarządzający. Cisza, a podstaw by karmić informacjami trochę by się znalazło.