Dnia 2016-10-17 o godz. 15:57 ~Brastman napisał(a):
> Zgadzam się z przedmówcą. To nie Bioton ani inny petrolinvest. To jest porządna spółka :-)) spekulantom dziękujemy !!!!
no tak każdy kto chce zarobić to spekulant- chłopaki przecież ja nie kradnę. ()