Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  66,70 zł , zmiana od tamtej pory: 3,67%

Udany rok Asseco Poland

Zgłoś do moderatora
Dziś w zw ze spadkami w USA będzie swietna okazja żeby dokupić :-)

"Również w Asseco Poland plusem jest dywidenda, której stopa co roku oscyluje w okolicach 5 proc. Analitycy zakładają, że spółka miała bardzo udany IV kwartał. Wyniki za zeszły rok opublikuje 23 marca. Przy obecnej cenie akcji (o 5 proc. wyższej niż 12 miesięcy temu) kapitalizacja sięga 5,5 mld zł."

https://www.parkiet.com/Technologie/302269995-Spolki-z-grupy-Asseco-nie-zwalniaja-tempa.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL -0,22% 69,15 2021-04-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.